מומחי הפרישה של נטו תכנון פיננסי, ממליצים להקדים את הליך הפרישה ולתכננה גם כעשר שנים לפני מועד הפרישה לגמלאות.

מומחי הפרישה של נטו תכנון פיננסי, ממליצים להקדים את הליך הפרישה ולתכננה גם כעשר שנים לפני מועד הפרישה לגמלאות.

צרו איתי קשר

נטו פרישה

עזיבת עבודה ופרישה לגמלאות הינן אבני דרך משמעותיות בחייו של היחיד. השינויים התכופים בחקיקה, במיסוי ובתקנות הפנסיוניות, מעניקים מעמד שונה לכספים שנצברו בתקופות שונות ומשפיעים על הצבירה ואפשרויות המשיכה שיעמדו לזכותו במעבר בין מעסיקים ובעת פרישתו לגמלאות.

ניהול ותכנון נכון של כספים והנכסים העומדים לרשות היחיד, עשויים לחסוך לו סכומי כסף רבים במעבר בין המעסיקים, להניב הכנסה גבוהה יותר בצאתו לגמלאות ולשפר באופן מהותי את רמת החיים הצפויים לו בעת הפרישה.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ובדיקת הזכויות הפיננסיות העומדות לרשותכם בעת הפרישה.

ישנם כמה תכנונים פיננסים בנושא הפרישה:

  • תכנון פיננסי לקראת פרישה –הליך הכרחי ומשמעותי לעתיד היחיד. הליך בו נעשה מיפוי והערכת כל מקורות ההכנסה העומדים לרשותו לאחר הפרישה. בנוסף לכך, הערכת ההוצאות העתידיות של היחיד ושל משק הבית.
  • תכנון פיננסי בעת הפרישה – בעת שלב הפרישה ישנם החלטות קריטיות שעל הפורש לקבל אל מול רשויות המס, לצורך ההתחשבנות על מענקי הפרישה. קיימת חשיבות רבה לקבלת החלטות אלו וזאת בכדי לא לייצר הפסד כספי גבוה.
  • תכנון פיננסי לגמלאי לאחר הפרישה – לרשות הגמלאי מגוון אפשרויות להשקעות המאפשרות חיסכון מקסימלי בתשלומי מס ואיכות השקעה מרבית. כחלק בלתי נפרד מתכנון פיננסי זה – על הגמלאי לקבל החלטות פיננסיות גם בנוגע לדור ההמשך.
  • מומחי הפרישה של נטו תכנון פיננסי, ממליצים להקדים את הליך הפרישה ולתכננה גם כעשר שנים לפני מועד הפרישה לגמלאות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם