סוכני הביטוח של נטו תכנון פיננסי מאמינים כי בדאגה לבריאות ועתיד היקרים לכם – אין פשרות. וכי יש לדאוג למעטפת הגנה מלאה אשר תעניק שקט נפשי.

להתאמת פתרונות ביטוח עבורך ועבור התא המשפחתי שלך - הירשמו פה >>

נטו פתרונות ביטוח

ביטוח חיים אמנם עוסק בנושא רגיש, בלשון המעטה, שרבים מעדיפים להתכחש אליו אלא שהמציאות הלא צפויה של חיינו לימדה אותנו עד כמה חשובה יצירת מעטפת ביטוחית שתספק לנו ולבני משפחתנו שקט נפשי בימי שגרה ועוגן כלכלי בעתות משבר. מחלקת נטו פתרונות ביטוח מרכזת צוות בכיר של סוכני ביטוח בעלי ניסיון רב שנים, המתמחים בניתוח מעמיק של התיק הביטוחי והתאמת הרכיבים אשר יבטיחו מטריית הגנה בהתאמה אישית.

כדי להביא למקסום הכספים נדרש מעקב וניהול שוטף ביחס לכלל האפיקים, לרבות בחינת התשואות באופן עקבי, ניצול הטבות המס, התאמת תמהיל ההשקעות למצבי השוק המשתנים ויתר האלמנטים המורכבים שהם למעשה הבסיס ליצירת תהליך של צמיחה כלכלית ובניית תשתיות פיננסיות שיעמדו לרשותנו בכל עת.

מחלקת נטו תכנון פיננסי נולדה נוכח ההבנה כי יחידים ומשפחות, אמידים ככל שיהיו, לא מכירים לעומק את כל חוקי המשחק בעולם הפיננסי ונדרשים לליווי וניהול הדוק של מתכנן פיננסי מקצועי במטרה ליצור עבורם מעטפת שתבטיח ניהול אפקטיבי של החסכונות ומקורות ההון. צוות המומחים של נטו תכנון פיננסי מספקים מענה הוליסטי, החל מבחינת מפת הנכסים הפיננסיים של כל לקוח, ייעוץ וניצול יצירתי של הטבות מס, הוזלת עלויות, בניית אסטרטגיית השקעה והכנת תכנית כלכלית מפורטת לשנים קדימה התואמת את צרכי והעדפות הלקוח.

נטו תכנון פיננסי אימצה בסיס ערכים של מקצועיות ללא פשרות תוך ראייה בטובתו הבלעדית של הלקוח כערך עליון. צוות המתכננים שלנו מונה אנשי מקצוע העומדים בחוד החנית של עולם הפיננסים ובניסיון עתיר שנים של ליווי יחידים ומשפחות להשגת רווחה כלכלית תחת קורת גג אחת.

ליצירת קשר

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה
יצירת קשר