תיקי השקעות וחסכונות

יש לך הון פיננסי להשקעה? מתלבט מה כדאי ?

לפתוח תכנית חיסכון בבנק ? לקנות ניירות ערך לפי המלצת היועץ ? קרנות נאמנות ?

 

נכון, רוב האפשרויות הקיימות לא אטרקטיביות במיוחד,  אך מצד שני - איזו ברירה יש לנו ? ...
 
ובכן - הכירו את פוליסות החיסכון הפיננסי של חברות הביטוח

שינויים בשוק ההון פתחו עבורך עידן חדש בחיסכון ובהשקעות ומעתה גם אתה יכול ליהנות ממגוון פתרונות פיננסים מתקדמים המשמשים בעיקר כאלטרנטיבה לניהול תיקי ני"ע דרך בנקים, בתי השקעות או ניהול עצמי. 

 

לתוכניות החיסכון הפיננסי יתרונות רבים על פני שאר האפיקים. להלן נמנה את חלקן :

  נזילות מלאה (בדומה לפיקדונות) - משיכת הכסף תוך 7 ימי עסקים. 

 דמי ניהול נמוכים מהחיסכון בלבד (פטור מ : עמלות קניה/ מכירה , דמי משמרת, דמי ניהול חשבון ועוד )

 

 מגוון מסלולי השקעה לבחירה, מהסולידי ביותר למנייתי ביותר ומעבר חופשי בין מסלולי ההשקעה ללא עלות וללא אירועי מס. 

 

   בדומה לקופות גמל, הפוליסות המנוהלות פועלות כתיק השקעות קבוצתי, דבר המאפשר פיזור רב על פני מאות ניירות ערך (מניות, אגח"ים וכיוצא בזה).

 

   עובדה זו מקטינה הסיכון בתיק ומגדילה את הרווחים לאורך זמן.

  פטור מתשלום מס רווחים עד לפדיון (בניגוד לניהול אחר בו משולם מס במקור בכל מכירה של נייר ערך ברווח)

    חשיפה להשקעה בנכסים בלתי סחירים (כגון פרויקטים לאומיים, נדל"ן מניב, הלוואות כמו בקופות גמל והשתלמות) המניבים לתיק רווחים בלתי תלויים במצב שוק ההון.

  פטור ממס רווחי הון , עד התקרה, לזכאים לפי תקנות מס הכנסה.


בתכניות החיסכון הפיננסי ניתן גם לחסוך מידי חודש את עודפי ההכנסות, באמצעות הוראת קבע או כרטיס אשראי

 

 

פוליסת החיסכון הפיננסי זה הפתרון המושלם לחיסכון גם לטווח ארוך 

 

לפרטים נוספים לחץ כאן

ניהול תיק השקעות
קל להשיג היום מידע בכל נושא ההשקעות, אם באמצעות הרשת. יש לבדוק היטב, אילו חברות וותיקות קיימות בשוק, בכדי לבצע ניהול תיק השקעות, בדרך הנכונה והבטוחה ביותר. ישנם יועצים פיננסיים בבתי השקעות, אשר ייעצו לכם בנוגע לאפיקי ההשקעות השונים שיתאימו את בניית התיק, על פי ההכנסות של כל אחד. כל משקיע צריך להגיע ליועץ ההשקעות עם ציפיות מוגדרות מראש. כל יועץ השקעות, יהיה מעוניין כי לקוחותיו ירוויחו וכך גם אותו בית השקעות, יקצור את רווחיו. הכסף המושקע, יהיה בחשבון של המשקיע והניהול של התיק, יהיה באישורו של המשקיע.
השקעות נכונות, יתבצעו לאחר בחירה נכונה של מנהלי תיקי ההשקעות. יש לשמור על קשר רצוף עם מנהלי תיקי ההשקעות, כך שתהיו תמיד מעורים במה שקורה עם הכספים שלכם. קבלת עדכונים שוטפים  זה הא' ב' של ניהול תיק השקעות. לבתי השקעות אין מה להסתיר מלקוחותיהם והם מעניקים הסבר מפורט על פיזור נכון בתיקי ההשקעות של לקוחותיהם. יש לציין, כי בתי ההשקעות, מטפלים בתיקים של חברות ציבוריות ומוסדות. מנהלי התיקים בבתי ההשקעות השונים, מנתחים את השוק וכל פעילותם מתנהל תחת הפיקוח של הרשות לניירות ערך.
בחירת בית השקעות שיתאים לרמת ההשקעה של כל אחד
ניתן למצוא בישראל, בתי השקעות שיתאימו לבעלי הון ושי כאלה, אשר הם קטנים יותר. יש לבחור בית השקעה, אשר יתאים לרמת ההשקעה שלכם. ניהול תיק השקעות, חייב להיות ממוקד ויש לעקוב אחר התיק בצורה הנכונה. ניתן להתעדכן באמצעות האינטרנט בכל רגע נתון, או באמצעות מוקדי טלפוניים שמאוישים ע"י נציגים שיעניקו לכם תשובות מקצועיות.
רבים משקיעים באמצעות יועצים פיננסיים בבתי ההשקעות השונים היות והם רווחיים יותר מהבנקים. זו עובדה ידועה, כי ניהול תיקים בבנקים,, יה מכם עמלות גבוהות יותר בגלל הדיווידנדים שאת הדיווידנדים הללו,  בתי השקעות , או חברות פיננסיות, לא יבקשו מכם.
ייעוץ מקצועי- השקעה בטוחה
אם אתם מעוניינים ללכת על בטוח ולא ליטול על עצמכם סיכונים מיותרים, אשר יסתכמו בכסף רב והפסדים, תנו ליועצים הפיננסיים לנהל עבורכם את תיק ההשקעות. יש לבצע פיזור נכון ומושכל, היות ואסור להשקיע באפיק אחד וזה מה שייעצו לכם יועצי ההשקעות.
 החברה שתעשה לכם חייל בניהול השקעות  -קבוצת נטו תכנון פיננסי
לא כל אדם סומך על ניהול כספיו ולכן, רק חברה וותיקה כמו קבוצת נטו תכנון פיננסי, שהיא מהגדולות בישראל, הן במגזר הפרטי והעסקי, בתחומי הביטוח והפיננסים. החברה פועלת כבר משנת 1993 והיא בעלת תפיסה חדשנית, מקצועית בכל תחומי שוק ההון. לחברה היכרות מעמיקה עם הנושאים הפיננסיים והיא מעניקה שירותים שמאפשר ללקוחותיה השקעות מניבות, תכנון פיננסי לעתיד, תוך מבט כולל, על כל ההיבטים הכלכליים של הלקוח ובני משפחתו, תוך התאמת ניהול תיק השקעות, על פי הכנסותיו.  

 

1-800-222-468 או במייל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.