תכנון פיננסי

מהו תכנון פיננסי ?

במהלך חיינו אנו הולכים וצוברים כספים בתכניות פיננסיות שונות ומגוונות כגון: קרנות השתלמות, קופות גמל, ביטוחי מנהלים, פנסיה, חסכונות לילדים, תיקי השקעות בבנק או בבתי השקעות, ניירות ערך, נדל"ן ועוד.

למען האמת, רובנו לא ממש מבינים מה הקשר בין האפיקים ... איך יותר נכון לנהל את כספינו ? מה רמת הסיכון שכדאי לקחת בכל שלב בחיים? ומה בכלל קורה עם כל הכסף שלנו שמפוזר לעיתים בבנקים, בחברות הביטוח, בבתי השקעות ?

 

תכנון פיננסי אישי יראה לכם את הדרך הנכונה ביותר לארגון , ניהול והתאמת כל התכניות , לתא המשפחתי והאישי שלכם !

 

למי זה מתאים?

תכנון פיננסי מתאים לכל אחד, בכל שלב בחיים ובכל מצב משפחתי.

צוות המתכננים הפיננסים של נטו תכנון פיננסיממליץ לכל אחד ואחת, כפרט וכתא משפחתי, להסב לעצמו שקט כלכלי ולעבור תהליך של תכנון פיננסי.

תכנון פיננסי הוא הפתרון האולטימטיבי לניהול הנכסים הפיננסים שלך בצורה היעילה, הבטוחה והנכונה ביותר.

לתיאום פגישה לחץ כאן

1-800-222-468 או במייל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

אז איך זה עובד?

 


שלב ראשון - נפגשים כדי להכיר

ניפגש, נציג ונכיר אחד את השני, נאסוף מידע חיוני, נקבע יעדים ומטרות ונפרד לשלום לקראת הפגישה הבאה.

 

                                  
שלב שני - בנית מפה פיננסית    

                                                   

בשלב זה אנו בונים עבורך את המפה הפיננסית האישית שלך, דרכה נגבש את האסטרטגיה לניהול הנכסים שלך בדרך הטובה והיעילה ביותר. בשלב זה :

- נבנה את תמהיל ההשקעה המתאים ביותר עבורך תוך התייחסות לרמת הסיכון הנכונה לך ולפיזור הנכסים המתאים לך.

- נמקסם עבורך את תשואות התיק ונוזיל את העלויות.

- נבנה עבורך פלטפורמה לחיסכון בתשלומי מס הכנסה.

- נדאג להגן על התיק הפיננסי שלך מפני סיכונים.

 


שלב שלישי - הצגת המפה ויישום התכנית

בשלב זה אנו מציגים בפניך את המפה הפיננסית שבנינו עבורך ובעזרתך מיישמים את ממצאי התכנית הפיננסית ומתחילים לצעוד לדרך פיננסית בטוחה ויעילה שמטרתה הגשמת כל היעדים והמטרות שקבענו בתחילת הדרך.

 

                                        
שלב רביעי - ליווי, שירות ובקרה - 

                                                        

כאמור, במהלך חיינו אנו עוברים שינויים אישיים ופיננסים רבים העלולים להשפיע על המפה הפיננסית שלנו.

בנטו תכנון פיננסי. המתכנן הפיננסי האישי שלך ילווה אותך לאורך כל הדרך, יעדכן את המפה הפיננסית שלך מעת לעת, יתריע על שינויים צפויים ויתן המלצות לשיפורים באורך חייך הפיננסי, הכל כדי לדאוג

לעתיד כלכלי בטוח ושקט עבורך ועבור משפחתך.

תכנון  פיננסי- לתכנן את החיים מוקדם יותר
המציאות החדשה בדבר הפרשות לפנסיה מטעם מקומות העבודה שלנו, טפחה לנו על הפנים. גם השינוי ברמת ההכנסה, מבנה ההוצאות, בצרכים וכן הצורך בצע תכנון פיננסי, לעתיד נוח וטוב יותר, גרמו לאנשים להתייעץ עם יועצי השקעות עצמאיים ולאט לפנות לבנקים, אשר ידועים כאלה שלא מעניקים ריבית משתלמת בחסכונות או השקעות. רובנו שואלים  את אותה השאלה: האם ניתן להגדיל  את הפנסיה באמצעות חיסכון נוסף? או אולי ע"י תכנון מס? גם בגלל יוקר המחיה והמשכורות הנמוכות, נשאלת שאלה נוספת כגון:  האם לצמצם את ההוצאות ולרדת ברמת החיים או שאולי לעלות ברמת החיים? יש לציין, כי אנשים שיוצאים לפנסיה, רמת ההוצאות גדלה, היות ואין הכנסות כמו בזמן העבודה ובגלל טיולים וחופשים שרבים מהפנסיונרים מבצעים, ההוצאות פשוט גדלות.
גם ההוצאות הבריאותיות  גדלו משך השנים וגם בסיעוד. אנשים בגיל הפרישה, חושבים על ביטוח סיעודי שיכסה אותם, התאמת דירה לצרכים החדשים, במידה וחלילה יחלו או יהיו מרותקים למיטתם. זו הסיבה, כי תכנון פיננסי יסייע לכם בפתרון השאלות, יסדיר לכם את המחשבה ויעניק לכם תכנית מובנית של הפרשה לכמה חסכונות שיהיו עבור העתיד שלכם, מה שנקרא: "שקל לבן ליום שחור.."
ניתוח הרכב ההוצאות ותכנון פיננסי בהתאם
יועצים פיננסיים העוסקים בתכנון וייעוץ ללקוחותיהם, יבצעו מיפוי נכסים וערכם, ניתוח רמת ההכנסות, הרכב ההוצאות הצפויות ולברר אם סעיפי ההוצאות, יישארו באותה הרמה. חלק מההוצאות, עשויות לגדול או לקטון. יש לצפות את הכל והכוונה, היא לא להיות פאסימיים, אבל להיערך לכל. באמצעות תכנון פיננסי, ניתן יהיה לראות, אם תהיו צפויים לגרעון או עודף תקציבי {אם תהיו מספיק ברי מזל..}. גם על עזרה לילדים אנו חושבים ולכן, אנשים  רבים, השכילו לעשות וכבר בצעירותם, החלו בחיסכון ותכנון צעדיהם בעתיד, באמצעות חברות השקעות
היום, יש לתכנן כל צעד פיננסי. שי אנשים שמנהלים קלסרים שלמים כבר שנים, בדבר הוצאות ונכנסות, כך שהם יודעים היטב לתכנן אותן, אך זה לא תמיד מספיק, כי רק באמצעות תכנית פיננסית המתאימה אישית לכל אחד, ניתן יהיה לחסוך ולדאוג לחיים בגיל השלישי, לעזרה לילדים, שיפוץ הבית או החלפת הרכב.
נטו- תכנון פיננסי לאיכות חיים טובה יותר
בישראל קמו חברות רבות המסייעות ללקוחותיהן בכל הקשור אל תכנון פיננסי. אחת החברות המוכרות בשוק הביטוח והפיננסים, הינה קבוצת נטו תכנון פיננסי. הבסיס של החברה היא על חדשנות, מקצועיות ותפיסה מערכתית כוללת של שוקי ההון, הביטוח וכל המרכיבים השונים שלהם. החברה קיימת כבר משנת 1993. החברה מונה כ-100 עובדים שביניהם משווקים פיננסיים, סוכני ביטוח, כלכלנים, רואי חשבון ויועצי מס. ההיכרות המעמיקה ש חברת נטו תכנון פיננסי, עם ביטוח ופיננסים, גרמה לכך שהיא הפכה להיות אחת החברות המובילות בתחום זה. החברה מעסיקה גם יועצים משפטיים ומנוהלת ע"י מר עידן כץ שהוא שותף וחבר הדירקטוריון וכן מבחינת הסוכנים בארץ ומר אילן בן ישי, שותף ויו"ר הדירקטוריון.