שלב שלישי

03

צ׳ק אפ פיננסי

השלב הראשון והקריטי בתהליך תכנון פיננסי הוליסטי, בדיקת הפוטנציאל הקיים בתיק ודיוקו אל היעדים.

לצורך העניין כספי הפנסיה הם החיסכון המשמעותי ביותר שלכם ותהיה להם השפעה מכרעת על איכות החיים לאחר מועד הפרישה.

ובכל זאת, אנשים רבים אינם מעודכנים במידע בסיסי אודות החיסכון. כמו: היכן מנוהלת קופת הפנסיה? כיצד מושקעת? מהם דמי הניהול? מהי התשואה הנצברת בשנה? בשלוש שנים האחרונות? ואיזו קצבה תעמוד לרשותכם בעתיד?

כדי לענות על שאלות אלו ולמנוע אי התאמות בתיק הפנסיוני – יש להיות עם היד על הדופק ולבצע צ’ק אפ פיננסי בכל כמה חודשים, בעזרת איש מקצוע שידייק אתכם אל המטרות והיעדים שלכם לצד ביטחון כלכלי לאורך השנים.

קרנות הפנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות ההשתלמות.

לקבלת תמונה של כלל החסכונות והאפיקים הפנסיונים הקיימים, כולל הגופים בהם נמצא החיסכון, דמי הניהול, סך הכספים בכל תקופת החיסכון, סך התשואה שנצברה ועוד.

לצד רמת החיים הרצויה הכוללת הוצאות קבועות וידועות מראש עבור היחיד והתא המשפחתי, בדגש על שנות הפרישה, יוצבו יעדים ומטרות המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח.

הצגת תמונה של כלל מקורות ההון והנכסים הקיימים בבהירות, היעדים וההישגים עד שלב הפרישה ולאחר שלב הפרישה, תוך התייחסות לשאלות הנשאלות כגון התשואות שהושגו עד כה, דמי הניהול, התאמת כיסויים ביטוחיים לצרכים אישיים, הטבות מס, בחירת תכניות חיסכון בהתאם לייעודן.

 

המטרה היא שמשלב זה תצאו עם ידע על כל מה שיש ברשותכם נכון להיום, וכל מה שתשיגו בהמשך הדרך. הן בחיסכון הפנסיוני והן לגביי הכיסויים הביטוחים בעתיד.

כאשר בשורה התחתונה הרצון של תהליך זה הוא – ליצור מסלול מותאם אישית בו ההון והנכסים שלכם יניבו תשואה מקסימום יותר, עם מינימום עלויות.

ולא פחות חשוב – להוסיף מימד חזק של וודאות, שליטה, בטחון ושקט כלכלי.

אז מאיפה מתחילים?

תאמו אתנו עוד היום פגישת צ'ק אפ פיננסי >>

השאירו פרטים:

ליצירת קשר

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה
יצירת קשר