מהו תכנון פיננסי?

01

נתחיל מהסוף להתחלה.

תכנון פיננסי נועד לייצר מקסימום רווחים בנטו, על החסכונות השונים, לשפר את התשואה על מקורות ההון והנכסים הנצברים לאורך השנים.

לתכנון פיננסי אישי ופרטים נוספים -  הירשמו פה >>

צרו איתנו קשר

נגן וידאו

מחלקת נטו תכנון פיננסי נולדה נוכח ההבנה כי יחידים ומשפחות, אמידים ככל שיהיו, לא מכירים לעומק את כל חוקי המשחק בעולם הפיננסי ונדרשים לליווי וניהול הדוק של מתכנן פיננסי מקצועי במטרה ליצור עבורם מעטפת שתבטיח ניהול אפקטיבי של החסכונות ומקורות ההון. צוות המומחים של נטו תכנון פיננסי מספקים מענה הוליסטי, החל מבחינת מפת הנכסים הפיננסיים של כל לקוח, ייעוץ וניצול יצירתי של הטבות מס, הוזלת עלויות, בניית אסטרטגיית השקעה והכנת תכנית כלכלית מפורטת לשנים קדימה התואמת את צרכי והעדפות הלקוח.

נטו תכנון פיננסי אימצה בסיס ערכים של מקצועיות ללא פשרות תוך ראייה בטובתו הבלעדית של הלקוח כערך עליון. צוות המתכננים שלנו מונה אנשי מקצוע העומדים בחוד החנית של עולם הפיננסים ובניסיון עתיר שנים של ליווי יחידים ומשפחות להשגת רווחה כלכלית תחת קורת גג אחת.

החשיבות בתכנון פיננסי מוקדם ככל שניתן

קניה או שיפוץ של בית או נכס להשקעה, חופשה בחו”ל, חתונות, חגיגות מצווה, בניית עסק, עזרה לילדים עם לימודים אקדמיים או גידול הנכדים, איכות חיים וביטחון כלכלי של המחר ושל השנים הבאות, גם אלו שאחרי הפרישה מהעבודה.

כל אלו הן מטרות ויעדים פיננסים חשובים המצריכים כסף, חסכונות וניצול נכון של ההון הנצבר עם השנים. כל אלו מצריכים תכניות המותאמות לצרכים האישיים.

קבוצת נטו תכנון פיננסי אימצה בסיס ערכים של מקצועיות ללא פשרות תוך ראייה בטובתו הבלעדית של הלקוח כערך עליון. צוות המתכננים שלנו מונה אנשי מקצוע העומדים בחוד החנית של עולם הפיננסים ובניסיון עתיר שנים של ליווי יחידים ומשפחות להשגת רווחה כלכלית תחת קורת גג אחת.

תכנון פיננסי בהווה - יאפשר עבורכם דיוק והגשמת היעדים והמטרות הכלכליים, בעתיד.

השאירו פרטים:

שאלות נפוצות

כמעט לכל חוסך וכמו שאמרנו, כל מי שהתחיל מקום עבודה ומפריש בכל חודש משכרו לקופת פנסיה, נחשב לחוסך.

הלקוחות העיקריים שמבצעים תכנון פיננסי הם:

1. בני 55-67 הנמצאים לקראת מועד הפרישה מהעבודה, לצורך בהירות ומתן ביטחון ליום הפרישה בעזרת מפת תכנון פרישה לצד תכנון פיננסי.

2. גיל הזהב / השלישי – לאחר מועד הפרישה מהעבודה, שקיים ברשותם הון ונכסים.

3. מי שיש ברשותו סכום גדול בעו”ש, מניות, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, פק”מ וכו’ ומעוניין להפיק ממנו ככל שניתן.

4. בעלי הכנסות גבוהות, המבינים שבעולם דינמי אין ודאות שיכולת ההשתכרות הנוכחית תישמר. לכן, הם מעוניינים בתהליך אגרסיבי של הגדלת הכנסה פסיבית שתוכל לספק להם עוד רגל חזקה.

 

לקבלת תמונה שקופה של כלל החסכונות והאפיקים הפנסיונים הקיימים, כולל הגופים בהם נמצא החיסכון, דמי הניהול, סך הכספים בכל תקופת החיסכון, סך התשואה שנצברה ועוד.

לצד רמת החיים הרצויה הכוללת הוצאות קבועות וידועות מראש עבור היחיד והתא המשפחתי, בדגש על שנות הפרישה, יוצבו יעדים ומטרות המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח.

הצגת תמונה של כלל מקורות ההון והנכסים הקיימים בבהירות, היעדים וההישגים עד שלב הפרישה ולאחר שלב הפרישה, תוך התייחסות לשאלות הנשאלות כגון התשואות שהושגו עד כה, דמי הניהול, התאמת כיסויים ביטוחיים לצרכים אישיים, הטבות מס, בחירת תכניות חיסכון בהתאם לייעודן.

 

ליצירת קשר

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה
יצירת קשר