צוות המתכננים הפיננסים של נטו תכנון פיננסי ממליץ לכל אחד ואחת, כפרט וכתא משפחתי, לדאוג להליך תכנון פיננסי מקצועי ובכך לאפשר בטחון כלכלי.

לתכנון פיננסי אישי ופרטים נוספים - הירשמו פה >>

נטו תכנון פיננסי

במהלך השנים אנו צוברים משאבים כלכליים בדמות חסכונות פנסיוניים, נכסים ומקורות הון הנועד להבטיח לנו שקט נפשי ועתיד כלכלי יציב, בייחוד ביום שלאחר הפרישה לפנסיה.

כדי להביא למקסום הכספים נדרש מעקב וניהול שוטף ביחס לכלל האפיקים, לרבות בחינת התשואות באופן עקבי, ניצול הטבות המס, התאמת תמהיל ההשקעות למצבי השוק המשתנים ויתר האלמנטים המורכבים שהם למעשה הבסיס ליצירת תהליך של צמיחה כלכלית ובניית תשתיות פיננסיות שיעמדו לרשותנו בכל עת.

מחלקת נטו תכנון פיננסי נולדה נוכח ההבנה כי יחידים ומשפחות, אמידים ככל שיהיו, לא מכירים לעומק את כל חוקי המשחק בעולם הפיננסי ונדרשים לליווי וניהול הדוק של מתכנן פיננסי מקצועי במטרה ליצור עבורם מעטפת שתבטיח ניהול אפקטיבי של החסכונות ומקורות ההון. צוות המומחים של נטו תכנון פיננסי מספקים מענה הוליסטי, החל מבחינת מפת הנכסים הפיננסיים של כל לקוח, ייעוץ וניצול יצירתי של הטבות מס, הוזלת עלויות, בניית אסטרטגיית השקעה והכנת תכנית כלכלית מפורטת לשנים קדימה התואמת את צרכי והעדפות הלקוח.

נטו תכנון פיננסי אימצה בסיס ערכים של מקצועיות ללא פשרות תוך ראייה בטובתו הבלעדית של הלקוח כערך עליון. צוות המתכננים שלנו מונה אנשי מקצוע העומדים בחוד החנית של עולם הפיננסים ובניסיון עתיר שנים של ליווי יחידים ומשפחות להשגת רווחה כלכלית תחת קורת גג אחת.

מפת תכנון פיננסי

אנו מזמינים אתכם לבדיקה מקיפה של מפת המקורות הפיננסיים שלכם:

במסגרת הפגישה עם צוות המתכננים של נטו תכנון פיננסי, נבחן באופן מעמיק את מצבכם הפיננסי, נמפה את כלל מקורות ההון בבעלותכם ונגדיר יעדים כלכליים התואמים את צרכי וסדרי העדיפות שלכם. בשלב הבא, נגבש אסטרטגיה כלכלית לטווח קצר וארוך תוך התייחסות למידת הסיכון, פיזור הכספים באפיקי ההשקעה השונים ובחינת סל האפשרויות לניצול יצירתי של הטבות והקלות המס. במקביל ובאופן שוטף, נמצה את שלל הדרכים לייעול והגדלת התשתית הכלכלית של התא המשפחתי, זאת תוך התחשבות מלאה בצרכי הלקוח ודרישותיו.

כאשר נסיים את התהליך, צוות הפיננסים שלנו נותר לצידכם לאורך כל הדרך. נמשיך ללוות בצורה מקצועית ושוטפת כדי להבטיח שניוותר עם יד על הדופק ונדע להתמודד גם מול אירועים כלכליים בלתי צפויים.

ליצירת קשר

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה
יצירת קשר