תכנון פיננסי חשוב היום יותר מתמיד!

אנשים רבים מעדיפים לחיות את הכאן ועכשיו, מתוך מחשבה ש-'העתיד הוא בלתי צפוי ואנחנו צריכים לחיות בהווה'. זו בדיוק הסיבה לחשיבות של תכנון העתיד הפיננסי ההוליסטי בכלל ואת מועד הפרישה בפרט. העתיד הוא תוצאה של ההווה, ההווה שלנו יכריע את עתידנו.

כשאנחנו חושבים על מועד הפרישה לגמלאות המחשבות הן בדרך כלל על שלב ‘הזקנה’, תקופה החיים מפסיקים להיות שטנץ של עבודה – בית ושום דבר מעניין קורה. אך בניגוד לקו מחשבה זה, לרוב הפנסיונרים יש חיים פעילים ביותר, מעניינים אפילו יותר מלגילאי ה-30-40.

להוזלת דמי הניהול בקופות החסכון -

תכנון פרישה במעוד מועד בא להבטיח לנו, כבר בגילאי ה-30-40 שתהיה לנו הכנסה מספקת לחיות חיים פעילים כאשר יגיע הרגע המיוחל ונצא לפנסיה, לכן תכנון פיננסי הוליסטי קפדני הוא המפתח לפרישה מוצלחת.

לבדיקת החסכונות והתשואות שצברתם בחמש השנים האחרונות

*הבדיקה ללא עלות והתחייבות

זהו שלב בחיים בו אנו לא רוצים להיות בלחץ לגביי חשבונות ומשכנתאות. כל מה שאנחנו רוצים באמת לעשות זה להירגע סוף סוף, או ללכת בעקבות החלום שלנו לטייל בעולם? לשפץ או לעבור בית? או לעזור כלכלית לילדים שלנו? לפנק את הנכדים שלנו? לחיות בשלווה פיננסית. לרובנו הגדול יש קופת פנסיה או ביטוח לאומי, אך האם זה מספיק כדי לפרוש לגמלאות בנוחות? האם מקצבאות אלו נוכל להגשים את המטרות והחלומות שלנו? לחיות את ‘הכאן ועכשיו’ כפי שאהבנו בעבר?

מתי כדאי להתחיל תכנון פנסיוני?

אנו בקבוצת נטו תכנון פיננסי ממליצים להתחיל בתכנון הפרישה כבר בגילאים המוקדמים, כשאנחנו עוד צעירים ועסוקים בביסוס התא המשפחתי שלנו. כשאנו עוד חווים את האתגרים של ההתפתחות הכלכלית של ההווה -להבטיח את ביסוס ‘הכאן ועכשיו’ של העתיד.

ניתן להתחיל בדיקה להתאמת תכנון התיק הפיננסי שלך על ידי בחירת קבוצת גילך:

איך מתחילים? בכמה צעדים פשוטים:

  1. השקיעו כלכלית –בקופת גמל, פוליסת חיסכון, מניות, אג”ח, קרנות נאמנות, שוקי כסף או השקעות אחרות לבחירתכם.
  2. הפרישו וחסכו מדי חודש סכום שהוא אך ורק להשקעה – הפכו את זה להרגל ואל תתפתו לבזבז אותו. תקראו לחסכון / פיקדון “השקעה לפרישה”.
  3. היעזרו במתכנן פיננסי מקצועי – התפקיד של מתכננים פיננסים הוא להתאים עבורכם אישית ובאופן מדויק את תמהיל ההשקעות, לחסוך עבורכם עוד ועוד תשואות ובכך להבטיח עבורכם עתיד כלכלי.

עשו את הצעד הראשון -

בואו לתכנן מדויק את העתיד הפיננסי שלכם! השאירו פרטים מטה ואנו נחזור אליכם.

מעוניינים לדעת עוד?

מלאו את הפרטים ואנחנו נדאג שתקבלו את כל התשובות שאתם צריכים לקבל!

ליצירת קשר

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה
יצירת קשר