המתכננים הפיננסים של נטו תכנון פיננסי ידועים בתכנון והתאמת ההשקעות האלטרנטיביות לכל משקיע. בהתאם לטווח ההשקעה, רמת הסיכון ועדיפות אישית

צרו איתי קשר

המתכננים הפיננסים של נטו תכנון פיננסי ידועים בתכנון והתאמת ההשקעות האלטרנטיביות לכל משקיע. בהתאם לטווח ההשקעה, רמת הסיכון ועדיפות אישית

נטו אלטרנטיב

מגמת הביקוש להשקעות במכשירים אלטרנטיביים צמחה בשנים האחרונות בקצב מסחרר ומסתמנת כאחת המהפכות הגדולות שעולם ההשקעות המסורתי חווה. הפופולריות של עולם ההשקעות האלטרנטיביות נעוצה בעובדה כי במהלך השנים האחרונות התגבשה ההבנה ביחס למכשירי ההשקעה המסורתיים, בדמות ניירות ערך ואגרות חוב, כי אינם מספקים מענה מקיף למצבי השוק המשתנים ולא מאפשרים גיוון אמיתי של תמהיל תיק ההשקעות לצד פיזור סיכונים רחב.

צמיחתו של התחום סיפקה את המענה המתבקש של שילוב השקעות במכשירים פיננסיים אטרקטיביים שאינם בקורלציה לתנועות השוק ומסוגלים להשיא תשואה עודפת גם מול עתות של תנודתיות גוברת בשווקים.

מחלקת נטו אלטרנטיב מתמחה בניתוח, איתור והתאמה של השקעות מתקדמות ופותחת דלת עבור ציבור המשקיעים לעידן חדש של עולם ההשקעות. צוות נטו אלטרנטיב פועל מתוך ראייה אובייקטיבית וטובתו הבלעדית של המשקיע נוכח ההבנה כי פרופיל הלקוח שונה מאחד לשני ולכן נדרש לתפור את תמהיל ההשקעות ביחס לאופיו ורמת הסיכון שנקבעו לאחר הליך בחינה קפדני.

ההשקעה מתבצעת בליווי צמוד ומפוקח של צוות נטו אלטרנטיב ובשקיפות מלאה מול הלקוח, לרבות הפקת דוחות שוטפים המפרטים באשר לסטטוס ההשקעה, מאזן רווח והפסד ויתר הפרמטרים המספקים תמונת מצב מלאה באשר לביצועי התיק.

בין סוגי ההשקעות האלטרנטיביות העומדות לרשותכם כיום תוכלו למצוא:

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם