המתכננים הפיננסים של נטו תכנון פיננסי ידועים בתכנון והתאמת ההשקעות האלטרנטיביות לכל משקיע. בהתאם לטווח ההשקעה, רמת הסיכון ועדיפות אישית

בואו למקסם פיננסית את שנת 2024 - הירשמו פה >>

נטו אלטרנטיב

מגמת הביקוש להשקעות במכשירים אלטרנטיביים צמחה בשנים האחרונות בקצב מסחרר ומסתמנת כאחת המהפכות הגדולות שעולם ההשקעות המסורתי חווה. הפופולריות של עולם ההשקעות האלטרנטיביות נעוצה בעובדה כי במהלך השנים האחרונות התגבשה ההבנה ביחס למכשירי ההשקעה המסורתיים, בדמות ניירות ערך ואגרות חוב, כי אינם מספקים מענה מקיף למצבי השוק המשתנים ולא מאפשרים גיוון אמיתי של תמהיל תיק ההשקעות לצד פיזור סיכונים רחב.

צמיחתו של התחום סיפקה את המענה המתבקש של שילוב השקעות במכשירים פיננסיים אטרקטיביים שאינם בקורלציה לתנועות השוק ומסוגלים להשיא תשואה עודפת גם מול עתות של תנודתיות גוברת בשווקים.

מחלקת נטו אלטרנטיב מתמחה בניתוח, איתור והתאמה של השקעות מתקדמות ופותחת דלת עבור ציבור המשקיעים לעידן חדש של עולם ההשקעות. צוות נטו אלטרנטיב פועל מתוך ראייה אובייקטיבית וטובתו הבלעדית של המשקיע נוכח ההבנה כי פרופיל הלקוח שונה מאחד לשני ולכן נדרש לתפור את תמהיל ההשקעות ביחס לאופיו ורמת הסיכון שנקבעו לאחר הליך בחינה קפדני.

ההשקעה מתבצעת בליווי צמוד ומפוקח של צוות נטו אלטרנטיב ובשקיפות מלאה מול הלקוח, לרבות הפקת דוחות שוטפים המפרטים באשר לסטטוס ההשקעה, מאזן רווח והפסד ויתר הפרמטרים המספקים תמונת מצב מלאה באשר לביצועי התיק.

בין סוגי ההשקעות האלטרנטיביות העומדות לרשותכם כיום תוכלו למצוא:

גופים קשורים:

wealthstone

חברת וולת'סטון הוקמה בשנת 2014 כחברה המתמחה בהשקעות אשר מטרתה לייצר ללקוחות נטו תכנון פיננסי אפיק השקעה שאינו מותאם לשינויים בשוק ההון. החברה עוסקת בניהול השקעות בתחומים שונים כגון נדל"ן, תשתיות, טכנולוגיה ועוד, על ידי הקמה וניהול של שותפויות מוגבלות בישראל. כחלק מהתכנון הפיננסי אשר עושים המתכננים והסוכנים של נטו ללקוחותיהם, נמצאים בין יתר אפשרויות ההשקעה גם השותפויות המנוהלות על ידי וולת'סטון. יש לציין כי חברת וולת'סטון הינה חברה הקשורה לקבוצת נטו תכנון פיננסי, מה שמאפשר פיקוח צמוד, שקיפות מלאה וקשר הדוק עם מי שמנהל את ההשקעות.

Golden ONE


חברת גולדן 1 הוקמה בשנת 2020 כחברה המתמחה בבנייה של מוצרי השקעה שונים כגון השקעות Fund Of Funds. החברה מהווה את זרוע האנליזה והמחקר של קבוצת נטו תכנון פיננסי, מנהלת וועדת השקעות פנימית ואף וועדת השקעות חיצונית אשר נדרשת לאשר כל מוצר/קרן לפני שהמתכננים הפיננסים מציעים לשלבם בתכנון הפיננסי ללקוחותיהם. בעזרת העבודה שמבצעים הצוותים של גולדן 1, נפתחה לקבוצת נטו תכנון פיננסי האפשרות להשקיע בגופים המוגדרים בין המובילים בעולם אשר מנהלים קרנות בשווי מיליארדי שקלים.

ליצירת קשר

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה
יצירת קשר